Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az állatkereskedésekben...

Az állatkereskedésekben beveszik az otthon született halakat? És milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Még nincsenek halaim de pár héten belül lesznek és kicsit tartok a túlszaporulattól.Guppi xifó naonhal dániók várhatóak.
2011. máj. 14. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, időben rá kell kérdezned, nehogy koppanj a végén. A dániót meg a neot talán igen, de amásik kettőből dömping van.

Én egy időben adtam le halakat, ismert a tulaj, de a feltétele az volt, hogy legalább 20 db halat vigyek egy fajtából.


Pénzt csak nagy ritkán fogsz kapni, inkább eledelre cserélik.

2011. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gfero ***** válasza:
én nem értem külön akváriumba tartod őket mert ha nem akkor nem lesz semmi szaporulatod mert megeszik őket.meg neonbol meg dániobol nem hiszem hogy olyan sokk halad lesz azt még fel is kell nevelni amihez egy kis tapasztalat is kell.a xifokat meg a guppikat nem hiszem hogy pénzért beveszik hacsak nem barátod és eladás után fizeti ki
2011. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm!
2011. máj. 14. 17:37
 5/5 Doruss ***** válasza:
Az, hogy beveszik-e, az teljes mértékben eladófüggő. Nekem anno bevették, mikor szaporodtak a guppijaim. Kértem érte cserébe egy adag halkaját.
2011. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!