Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan rögzítsem az anubiast?

Hogyan rögzítsem az anubiast?

Figyelt kérdés
Kaptam 4 kis hajtás anubiast.Elég picik,darabonként 5-6 kis levélből állnak.Hogyan kellene rögzítenem,és mihez a legcélszerűbb.Külön-külön,vagy egybe rögzítsem.Olvastam hogy damillal a legcélszerűbb,csak nem tudom hogy a növény melyik részére lehet kötni.Ha képet küldenétek,az is nagy segítség lenne.Kösz.
2011. máj. 15. 10:23
 1/6 gfero ***** válasza:
hát műanyag kötözővel rárögzíted egy fára vagy rákötöd egy kőre vagy lehet csinálni gyökérhálót olyan mint egy batyu amit elültetsz és arra kötöződ.
2011. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, úgy ahogy gfero leírta. Annyival egészíteném ki, hogy én egy szőlőtőke repedésbe gyömöszöltem be 1 hónapja 5 cm-s korában, és most már van akkora mint a nagyok. Ott nagyon jól érzi magát.
2011. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. máj. 15. 11:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja,még annyit hogy kölün-külön rögzítsem,vagy kössem össze a négy tőt?
2011. máj. 15. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy fénykép, vagy link engem is érdekelne,hogy hogyan is néz ki ez a batyu...
2011. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt a kis batyut elképzelni se nehéz. Fogsz egy nagyobb kocka hálót (pl. szúnyogháló) és a közepébe halmozod a köveket, összeszeded szépen a széleit, megkötöd és rákötöd a növényre. Ennyi.

[link]

Ilyet csinálsz hálóból. Ledugod az aljzatba, a növényt meg fenthagyod (az anubiasnak a rizómáját is!).

2011. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!