Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek szerintetek normálisak...

Bán Máté kérdése:

Ezek szerintetek normálisak akik a vidót felvették?

2011. máj. 25. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Azért normálisak-e, mert 7 percig halat videóztak? Most mi a kérdés?
2011. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(egy emberről nem 1 videó alapján lehet megállapítani, h normális-e..)


amúgy látszik az akvárium berendezésén is, h csak azért tartanak bettát, hogy szórakozzanak.Vagy valszeg nem tudták, h 2 hímet nem lehet összerakni. Ti láttok benne szűrőt? Mert én nem..

2011. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem. Hiszen köztudott (legalábbis nekem azt mondták amikor ilyen halat vettem) hogy nem szabad két ilyen halat egy akváriumba rakni. Ezt nem büntetik? Mert azt aki ilyet csinál, legalább egy évre börtönbe csuknám.

Te ilyeneket nézel?

Mert ha igen, szégyeld magad.

2011. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
F@szfejek, akik ezt felvették. Ez ugyan olyan, mint két kutyát harcoltatni, persze itt nem folyik vér, de ugyan úgy sérülnek az állatok, az elv ugyan az. Ráadásul ott a gyerek a háttérben, gondolom ezt még nem fogja fel, de gyönyörű példával fognak előtte járni az életben. Dehát van ilyen sajnos.
2011. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!