Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normálisak az emberek?

Normálisak az emberek?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza a kutyasétáltatásból, teljesen ledöbbenten. Van egy fekete német juhászom, még elég fiatal. Szóval sétálunk szép nyugodtan, megelőz minket egy manusz olyan kocsival amiken a limlomokat szokták vinni. a kutyám utálja az ilyen kocsikat elkezdett ugatni meg minden, erre a hapsi elkezd dumálni, hogy milyen hamis egy dög vagy te meg hasonlók. Én néztem rá felhúzott szemöldökkel, de nem szóltam vissza. a hapsi rám néz és képes megkérdezni: van egy szép szukája, nem akarok-e kölyköket. Hát mondom nem. Húzza a manusz tovább a kocsiját, pár házzal odébb megáll, becsönget, kijön az asszony, utána egy tacskó keverék, de olyan elhízott, ronda kutyát én még nem láttam. A manusz még egyszer odakiabál, hogy biztos nem akarok e kiskutyákat, lenne a kutyámnak is legalább egy jó napja. Erre mondom szívesen, de a fedeztetés díja 2 millió forint. Na erre végre szép csöndben befurikázott az ajtón.


Nem értem, mit akarnak az emberek?? Van egy ronda kutyám, keressünk neki egy szép kant, aztán hátha szépek lesznek a kölykök is??? Ennyire hülyék lennének?


2011. márc. 19. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem azt gondolta, hogy a kölyköket majd jó pénzért eladja... -.-"
2011. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Doruss ***** válasza:
Ha megfigyeled, általában az olyan emberek csinálják ezt, akik semmit sem tudnak a kutyákról. Az ilyen fedeztetni akarás sokszor csak a pénzre megy ki. Nem érdemes magad felhúzni rajta, sajnos vannak ilyen hülye emberek...
2011. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azzal foglalkoznék hogy a kutyám ne ugasson meg senkit, mert nem normális hogy ennyit nem tür. Amúgy meg egyik kutya sem ronda, nem tehet róla hogy kövér.
2011. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%

Ne a kutyáját ítéld el, hanem a gazdáját. Bizonyos IQ alatt szokás ilyen módon viselkedni.

Legjobb, ha nem foglalkozunk velük :)

2011. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szép, szép, de tulajdonképpen mit akarsz? Dá, dá a csúnya bácsinak, én azért meghallgatnám az ő verzióját is.
2011. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt... de most mit lehet tenni?:D nyomorék sz.ar alakok vannak az országban...:S:D
2011. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és mért tehet róla az a szerencsétlen kutya hogy úgy néz ki? látom te is nagy állatbarát vagy...
2011. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elítéltem azt a kutyát??? ne,m mondtam hogy tehet róla hogy ronda. Attól még lehet, szeretnivaló és kedves kutya. Bár nem tudom hogy minek neveznél egy olyan kutyát, aminek foltokban hiányzik a szőre, és teljesen elhízott.


Egyébként próbálom róla leszoktatni a kutyámat, hogy ne ugasson ilyan kocsikat, de kiskorában nagyon megilyesztette egy ilyen nyikorgó izé, úgyhogy negyon nehezen megy.

2011. márc. 20. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!