Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat ajánlotok?

Milyen halakat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy 10 literes akváriumom és szeretnék bele halakat csak nem tudom, hogy milyeneket. Ti milyeneket ajánlanátok és mennyit?(Lehet vegyesen is.)
2011. jún. 1. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
érdekes, én is kezdő akvarista voltam és 18 literrel kezdtem mégis elbirom látni őket!!!és különben is csak az vesz az állatainak olyan akváriumot, ami megvan írva a "könyvekben" akinek van pénze és megteheti!dehát nem mindenki ilyen..........
2011. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Salx Narval ***** válasza:
Kedves utolsó, nem előírás egy nagyobb akvárium, csak jó tanács kezdőknek.Sajnos a legtöbben nem egy szakkönyv elolvasása után kezdenek el halazni, sőt sokan még a halvásárlást követően sem teszik ezt.Nem tudom, hogy neked szerencséd volt e, vagy alapos ember lévén, átolvastad a tudnivalókat és azért sikerült kezdőként boldogulnod, de nem is ez a lényeg. A lényeg az, hogy amíg valaki ilyen kérdést tesz fel, addig az-az emberke egy betűt sem olvasott az akvarisztikáról.Egy jól felszerelt nagyobb akváriumnál, jóval nagyobb az esély arra, hogy menni fog a dolog, mint egy 10-20 literes ivadéknevelőben.Nem mondom , hogy lehetetlen, csak kevés rá az esély.
2011. júl. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!