Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az AQUAEl termékek mennyire jók?

Az AQUAEl termékek mennyire jók?

Figyelt kérdés
strapabírók vagy nem? 45 litereshez
2011. jún. 3. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Aquael Fan1 szűrő nálam még nem romlott el 1 év alatt.


Az 5ezer Ft-os 11 Wattos kis lámpában nem cserélhető az izzó és 4 havonta kiég. A sajátomat egyszer már visszavittem gariba, de most a barátom nővérénél is kiégett. Azon gondolkodtam ha nálam újra kiég, akkor csinálok belőle egy ledes lámpát, nagyfényerejű ledekkel.

2011. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használom az egyik szűrőjüket, hát nem egy nagy eresztés. Igazából a kategóriájából jónak mondható, működik már több, mint 5 éve, de nem tökéletes konstrukció. A szűrőtérfogat nagyon kicsi és kihasználatlan, a szabályozhatósága förtelmes (nálam akad a görgethető része), a levegőporlasztás szintén használhatatlan, mert nagyon hangos (ez nem baj, nem igazán van szükség rá, de ha már van, megcsinálhatnák normálisra).

Az új konstrukció már talán jobb, azt nem próbáltam.

Egy Aquael fan-1 elviszi a 45 literes akit, ha ebből az árkategóriából keresel szűrőt, akkor vedd meg, mert a többiről is elmondhatóak ugyan ezek.

2011. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szűrőszivacs mögé raktam be a Fan 1 Plust. Megvagyok vele elégedve, neked a mini elég 45 literhez
2011. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom melyik termékre gondolsz, de használtam már szűrőből a micro és mini szűrőket, én meg voltam elégedve velük, most meg van egy fűtőm ami aquael, azzal se volt még baj. Szerintem megbízható márka és árban is rendben van.
2011. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doruss ***** válasza:
Szerintem jó. Nekem a szűrőm meg a fűtőm is Aquael, én meg vagyok elégedve vele. Az ennél jobbak méregdrágák, ez az árához képest szerintem jó.
2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ár/érték arányban végülis nem rossz. 45-öshöz szűrőből a fan 1 kell.

Tippek, trükkök :D

Ami a szivacsba belemegy lyukacsos lapított műanyag cső, annak a felső részét, ahol nagyobb lyukak vannak,l le kell ragasztani szigetelő szalaggal. (nyugi, a víznek ez nem árt)

Így olyan kényszerpályára lehet állítani a vízfolyást, hogy az egyész szivacson átfollyon, a hatékonyabb tisztítás végett.

Ezt inkább csak az első hetekben érdemes így csinálni, amíg el nem tömődik kicsit.

2011. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!