Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ékfoltos razbórákhoz és...

Ékfoltos razbórákhoz és neonhalakhoz lehet valamilyen békát rakni akváriumban?

Figyelt kérdés

ha igen milyet?

linkeket is kérnék :)


2011. jún. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,karmosbéka a neve. [link]
2011. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

bocsi,így talán működik :)

2011. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Feltételezem törpe karmos békát szeretett volna írni a kolléga. Én nem javasolnám a társítást így sem, a békák , mármint, ha megérik a felnőtt kort, vérmes ragadozók.Még egy 4cm -es béka is képes levadászni egy neont.Én külön akváriumot javasolnék a tartásukhoz, kis korban a békák, felnőtt korban a halak érdekében.SN.
2011. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem akarok én hozzájuk rakni semmit, csak barátom kérdezte

köszi

2011. jún. 3. 15:32
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Én is tartottam közös akváriumban, de nagyon félt kicsi korában a halaktól, mindig elszedték a kaját előle,mert nagyon kis mulya.Szó szerint a szájába kelet tenni a kaját.Külön is tettem egy kis 40 literesbe, itt már felbátorodott és rendesen evett, kapott társat is.Gyorsan megnőttek, úgy gondoltam most már nem lesz gond, visszatettem őket a társas akváriumba.Most viszont ők kezdtek vadászni az apróbb halakra.:D Úgy gondolom megoldható a gond nélküli társítás, ha közepes méretű halakkal tartjuk, de amíg kicsik, én külön akváriumban javasolnám a tartásukat.Én nagyon bírtam őket.SN.
2011. jún. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!