Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csak én vagyok ugy vele, hogy...

Csak én vagyok ugy vele, hogy egy hal szebb, amíg még kisebb?

Figyelt kérdés
Pl xifó, platty. Mert aztán olyan "behemóttá" válnak, jól kivehető nagy pikkelyekkel. Míg kicsik, addig valahogy szebbek. Nekem báris. De pl egy oscar szép nagyban is, én most inkább a kisebb testű halakra gondoltam.
2011. jún. 4. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tartsd jó nagy akváriumban őket, nem fognak behemótnak tűnni hidd el. :)
2011. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szerintem is, a nagy halak csúnyák
2011. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nem csak Te vagy így vele :)
2011. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ameddig kicsik addig minden állat aranyosabb.
2011. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gfero ***** válasza:
szerintem semmivel se szebbek kiskorukba bár van egy pár faj melyik öregségére kifakul
2011. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Doruss ***** válasza:
Szerintem nem. Ha van egy ivadékhalam, én is nagyon aranyosnak találom, míg kicsi, de azért izgatottan várom, hogy felnőjön, és szerintem úgy is szép. Különben imádom a nagy halakat, szerintem a legtöbb nagykorában szép.
2011. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, nem baba ivadékokra gondoltam, inkább arra, hogy pl egy 5 cm alatti xifó jobban néz ki, mint 8-10 centisen.
2011. jún. 4. 22:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem sügérezel. :)
2011. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont:D
2011. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Platypus ***** válasza:

Van egy bolt, ahol van pár hatalmas xifó már egy jó ideje. Én mindig megcsodálom azokat a halakat, valami hihetetlen életteli színük van. A kis xifók még sosem fogták meg a fantáziámat.

Egy csomó tengeri halnál viszont tényleg úgy van, hogy kicsiként nagyon látványosak, ivaréréskor meg teljesen megváltozik a színük és mintájuk valami sokkal szerényebbre.

2011. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!