Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha összeragasztott, kertből...

Ha összeragasztott, kertből gyűjtött kavicsokat teszek az akváriumba, a halaknak lehet baja? Oldódik a ragasztó? Ragasztópisztollyal csinálnám.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is :))
2011. jún. 4. 20:26
 1/9 gfero ***** válasza:

ha előtte kifőződ sós vízben nem lesz semmi baja ha nem szennyezett valami káros anyag által.ha akváriumi szilikont használsz akkor nincs gond.

de magyarázd meg nekem hogy ez mire jó? egyes halak nem tudnak túrni a növényeknek nem lesz talaj nem értem a gondolkodásod

2011. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom csak dísznek lesz.

Alaposan főzd ki és mosd meg őket. Sziloplaszttal, csemperagasztóval vagy műgyantával ragaszthatóak.

2011. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy kövekre gondolt. Ja, szilikonnal lehet (az aki is azzal van összeállítva), de ezt már írta gfero is. Amugy jó ötletet adtál nekem most kérdező, köszi!
2011. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a ragasztó számít, nem mindegy, milyen kő. Pl. folyami hordalék jó, mészkő murva nem.
2011. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Doruss ***** válasza:

Végezz a köveken sósav- vagy ecetpróbát, ha pezseg, ne rakd bele, mert mészkő, és az keményíti a vizet. Szóval azért az sem mindegy, milyen kő.

Amúgy inkább szilikonnal csináld, azzal nem lesz baj.

2011. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat! :) Ezért szeretném összeragasztani a köveket : [link] ilyen alagút/átjárót szeretnék egymásra pakolt kövekből. Rendben, csinálok ecetpróbát és szilikonnal ragasztok. Köszönöm még egyszer :))
2011. jún. 4. 22:13
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Azért próbáld kicsit életszerűbbre, mert ez rém giccses.
2011. jún. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg majd én eldöntöm mi lesz az akváriumomban, menni fog nélküled is ;)
2011. jún. 5. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik
2011. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!