Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ereszt a 235 literes aksim....

Ereszt a 235 literes aksim. Segítség kellene a ragasztó tipusában és hogy hogyan ragasszam?

Figyelt kérdés

A lyuk meg van,az egyik sarok.Csak azt nem tudom hogy mit hova tegyek,milyen ragasztót vegyek,mennyi a száradási idő...hisz a halakat belőle max lavórba,edénybe,vödörbe tudom tenni.Illetve szét kell szedjem teljesen az akvárium falát vagy elég ragacsozni ott ahol a lyuk van?

Előre is köszi a válaszokat.


2009. okt. 24. 13:36
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Sziloplaszt "K" típusú ragasztó 900Ft.Rá van nyomtatva a flakonra egy fürdőkád és egy akvárium.Azt tanácsolnám, hogy szakemberrel ragasztasd meg.Ha mégis nekiállsz a régi ragasztót maradéktalanul el kell távolítani és alkohollal nagyon alaposan meg kell tisztítani a felületeket.Az üveglapot le kell venni, nem elég bekenni a folyás helyén.Javasolnám még a merevítők megerősítését is.Én lebeszélnélek a barkácsolásról, ez azért nem kis vízmennyiség.SN.
2009. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyetértek Salx-al nem kevés vízmennyiség a 235 l.

Én a saját aksimat 200 liter én ragasztottam össze, és még hál istennek semmi baja. F.S.B. ragasztót használtam hozzá ez szintén vizes blokkokban akváriumhoz is egyaránt használható, de ha nem vagy biztos a dolgodban akkor tényleg egy hozzáértő emberre bízd.

... Remélem sikerül megcsinálni.

Amano

2009. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!