Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az összes halam egész nap a...

Foxicom kérdése:

Az összes halam egész nap a felszín közelében úszkál, le egy se megy. Mitől lehet Ez?

Figyelt kérdés
A szűrőmben van levegőztető!!
2011. jún. 6. 14:56
1 2
 1/13 Platypus ***** válasza:

Oxigénhiány. Ha sok a halad, túl meleg a vized, vagy magas az ammóniatartalma, akkor levegőztető mellett is felléphet ez a probléma.

Illetve az is kérdés, milyen halak, mert van olyan faj, aminél az a normális, ha a felszín közelében éli az életét.

2011. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
6 zebradánió
2011. jún. 6. 15:02
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy vízcsere jólenne? Meddig pihentessem a vizet előtte, Sera aquatant használok, és nem baj hogy hidegebb?
2011. jún. 6. 15:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Mekkora LOL !!!

Ember! A dániók mindig fent vannak, az az életterük ! :)))

2011. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mekkora az aki? Nem fér el benne még néhány aljzat lakó?

Vagy olyan, ami minden szintet bejár?

2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
70 literes.
2011. jún. 6. 15:18
 7/13 A kérdező kommentje:
De mindig kidugják a ferjüket kicsit a felszínre!!
2011. jún. 6. 15:20
 8/13 anonim ***** válasza:

A nők már csak ilyenek... mindig kidugják a férjüket. :) Bocs, magas labda...

Hát igen, ez már inkább probléma.

Mikori beüzemelésű az akvárium, hogyan takarítod a szűrőt, üzemel e éjjel-nappal, milyen gyakran, mennyi vizet cserélsz?

2011. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A szűrő éjjel nappal megy, egy hete vannak benne halak , eddig nem csinálták ezt, vízet még nem cseréltem, van aquatan-om , csak a víz hőmérséklet miatt aggódom!
2011. jún. 6. 15:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Csinálj egy 30 %-os vízcserét, és ugyanolyan hőmérsékletű vízzel. Aquatannal szerintem simán elég, ha áll egy órát. A hőmérsékletét le se kell mérni, én legalábbis kézzel is érzetre simán beállítom olyanra, nem nehéz.

Ha idő közben lehűlne, most nem is annyira baj, szerintem úgy is melegük van, de megcsinálhatod azt is, hogy mielőtt lecseréled a vizet, egy kis részét megmelegíteg lábasba, és a cserevízhez visszaöntve beállítod a hőmérsékletét.

2011. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!