Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi kaját adjak a halaimnak?

Mennyi kaját adjak a halaimnak?

Figyelt kérdés

van egy 370 literes aksim felszereléddel meg minden ...

van benne : -2 vöröstorkú sügér

-4 guppi

-4 házmester hal

-2 xipho

-1 kárász

és a kérdés hogy milyen és mennyi kaját adjak nekek... ??

és tudom h az összeállítás naggyon rossz de az állatkereskedésben azt mondták h ez így jó szóval lécci ne mondjátok rosszul tartaom őket és h szedjem szét azonnal...

és eddig nem is bántották egymást...

meg még az h az eddigi kajájuk aranyhaltáp volt mer azt is az eladó mondt és h az állítólag pont a megfelelő étel , meg még azt mondta h 1 csipetnyi kaját rakjak mer elhíznak...

az a kaja már elfogyott 2 hónapig volt elég...


2011. jún. 8. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy rossz az összeállítás, miért nem teszel ellene? Nem arról van szó, hogy bántják egymást, de egyszerűen nem lehet kielégíteni az igényeikat, annyira eltérő. A kárász hidegvízi, a sügér a lúgosabb keményet szereti, a többiek trópusiak. Olyan szépen meg lehetne csinálni egy ilyen hatalmas akváriumot.


Na a kérdésedre válaszolva: az aranyhaltáp természetesen nem jó nekik. Egyedül a kárásznak való, de neki sem ez magában.

Fagyasztott kajákat vegyél nekik (artemia, szúnyoglárva, daphnia), illetve forrázott zöldségeket (spenót, borsó, répa, cukkini, stb.). Persze ez nem mindnek jó, hiszen minden haladat mással kellene etetni.

2011. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi..!!!!

miután kicsit utána néztem azonnal elindultam az állstkeresekedésbe és vissza akartam vinni a halakat amiok nem illenek egymáshoz ... erre az állatkereskedő azt mondta h hát ez az én bajom... :(

és még 1 aksit venni kicsit nem tudnék mer ezt is ajándékba kaptam és nem túl jó azanyagi helyzetem...

a tertását az aksinak még talán tudom fizetni de egy új aksi nem lenne megoldható számomra... :(

2011. jún. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!