Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200l-es aksiba hany him...

200l-es aksiba hany him bettat tehetek?

Figyelt kérdés
Es milyen halakkal tehetem ossze?
2009. márc. 22. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegy mekkora az aksi, bettából csak egy hímet szabad tartani. Hogyhogy nem mondták ezt a boltban? Egy normális üzletben a másik kérdésedre is válaszolnak, mert így felsorolni elég hosszú lenne, de az általános édesvizí fajtákkal kijön, csak csipkelődőst ne tarts mellette, pl. vitorlást, gurámit,szumátrai díszmárnát semmiképp.

Olvass utánna a neten, van millió akvarisztikai oldal. Elég sokat kell tudni,utánnaolvasni, hogy normális akváriumot tudj üzemeltetni, ez nem olyan egyszerű dolog.

2009. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Így van! Egy hím bettát tegyél csak be, mert amúgy legyilkolják egymást! Ha nem akarod szaporítani őket, nőstényt se tegyél be mellé, mert azt sem biztos, hogy békén hagyja, sőt...
2009. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget.Meg halat nem vettem,ezert kertem a segitsegeteket.Akkor 1 himet veszek,meg majd meglatjuk.Az eladok amugy semmit nem segitenek,mert eloszor egy 70-l-es aksim volt es a srac azt mondta hogy 4-5 afrikai sugert bele tehetek nyugodtan.Kettot vettem de az egyik meg is olte a masikat.Megegyszer koszi!!!
2009. márc. 23. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy vagy sügeres akváriumot csinálsz, vagy vegyes édesvizit. Szóval ha sügereket akarsz venni, akkor ne vegyél bele más fajtát. Ha bettát veszel, tehetsz mellé pl. neonokat, guppikat, platti, és hasonló ártalmatlanokat, de nem sügereket.
2009. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!