Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudnám szaporitani a...

Hogyan tudnám szaporitani a black molly -aimat? Köszii

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt tartasz belőlük vagy hatot, és kész. Amikor ellik, külön rakod egy kis akváriumba, vagy olyan hálóval, amin csak a kicsik férnek át, vagy sűrű hínárral, növényekkel ülteted be, ha végzett, vissza kell rögtön tenni.
2011. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok ! Köszi :)
2011. jún. 15. 16:08
 3/9 merika0127 válasza:
Nekem összesen egy pár volt az akváriumban és olyan gyorsan szaporodtak, hogy már nem győztem őket tartani. Pedig semmi különöset nem tettem velük
2011. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És hány black mollyd- volt ? :)
2011. jún. 15. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem négy volt, gyorsan szaporodtak, képesek nemet váltani

A második írta, hogy egyetlen párja volt

2011. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kicsiknek is kell levegőztető! Addig kell külön tartani, amíg annyira meg nem nőnek, hogy már nem tudja megenni a többi hal. Viszon nálam olyan gond volt, hogy megrekedtek egy bizonyos méretnél, nem nőttek tovább. talán csak a kis hely miatt, a kicsiket 20l ben tartottam. egyszer még suliból is lógtam, mert ellett a halam.:)

Kérdezz rá egy kisállatkereskedésben, egy nagyon színvonalasban!

2011. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okéé! Köszi :)
2011. jún. 15. 19:53
 8/9 privateer válasza:
Bocsi, de ilyet, hogy képesek nemet váltani, tudtommal nem létezik a természetben. Nem vált nemet, csak fiatalon nem alakulnak még ki az ivarszervek. 3-6 hónap körül jönnek elő a jellegzetességek.
2014. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak mondom: bizonyos sügérfélék és elevenszülők nemet tudnak váltani pl közismert példa erre a xifó nevű elevenszülő hal!
2014. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!