Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megvettem a törpe tarisznyarák...

Megvettem a törpe tarisznyarákot. Egy erős zacskóba tették nekem és mikor hazaértem akkor vettem észre hogy egy kis guppi is van benne. Mit tegyek vele? Most benne van akváriumba.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2011. jún. 16. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A rak szet fogja tepni. (hogy normalis valaszt is kapj...)
2011. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer 6db plattit akartam venni. Az eladó ki is vette őket az aksiból, és láttam hogy bekerült egy ötödik, növendék platti. Szóltam is hogy ott van egy növendék, de azt mondták hogy az akkor legyen ajándék. :D
2011. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2011. jún. 17. 10:01
 14/14 Salx Narval ***** válasza:
Ugyan már miért tépné szét. Esetleg ha megtudná fogni, de egy egészséges halnál esélye sincs.Több évig tartottam őket halakkal, még az ivadékot sem tudták elkapni és nem is vadásztak rájuk.A kajájukat védték ugyan, de ha megszerezték, kotortak a barlangjukba.Én inkább azt mondanám, hogy nagyobb halakkal ne tartsuk őket mert félnek tőlük a rákocskák és nem mernek előjönni.
2011. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!