Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a videó fájt. Miért rak...

Foxicom kérdése:

Ez a videó fájt. Miért rak fel ilyeneket és egyáltalán miért csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nem bírtam végig nézni.

És bettás videókat kerestem úgy találtam!


2011. jún. 20. 08:53
1 2
 1/14 komasa ***** válasza:
hol a link?
2011. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2011. jún. 20. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát most van ilyen... Ragadozó. Mit egyen, almát?
2011. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van, aki egerekkel eteti őket...

Nem tudom, ha megnőnek, mit ad nekik? A macskát? Vagy a hugát? Elb@szott egy faj az ember, ezt tudjuk, de néha azt hisszük, ilyen csak Libéria kaliberű helyen lehet, pedig nem. Hát, ez van.

2011. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha megnőnek, mit ad nekik? A macskát? Vagy a hugát? Elb@szott egy faj az ember, ezt tudjuk, de néha azt hisszük, ilyen csak Libéria kaliberű helyen lehet, pedig nem. Hát, ez van.



Mert szerinted az ember szabta meg, hogy mit egyenek az állatok? Ne mondj már ostobaságokat. Te is az a fajta vagy, aki vegetáriussá próbálja nevelni a kutyáját, vagy mi?

2011. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=84G0LTsCTVQ&NR=1


Akkor ez milyen?

És még ki is röhögi az idióta -.-"

2011. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Platypus ***** válasza:
100%

Már nem azért, de szerintem nem normális, ha egy olyan ragadozónak élő zsákmányt adnak, ami ezt nem igényli. Itt nem arról van szó, hogy egy zokniagyú kígyó nem képes megenni semmit, ami nem él és mozog. A halnak tökéletes lett volna egy fagyasztott pontyszelet is. A kutyának se adunk élő csirkét, aztán videózzuk ahogy kinyírja. Pedig az lenne a legtermészetesebb tápláléka. Nem csak azért, mert extra fájdalmas halál az áldozatnak, hanem nem egészséges, ha valaki erre a látványra izgul. Az állatokkal való kegyetlen bánásmód a pszichomókusok szerint az embertársainkkal szembeni agresszió gyerekszobája.

Ha már valaminek meg kell halnia, legyen az emberi kaja vagy állateledel, legalább annyival tartozunk neki, hogy gyorsan oldjuk meg a dolgot. Az élve a ragadozó elé vetés ritkán gyors.

2011. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:29


Azért tegyünk már különbséget aközött, hogy pl. ivadékoknak odaadunk 50 db. sórákot,(amit direkt erre a célra keltettünk) hogy szépen fejlődjenek, vagy valaki anélkül, hogy erre bármi szükség lenne, egy élő Bettát ad a pirájáknak, KIZÁRÓLAG ! a vérengzés látványa miatt!


Lehet, hogy valakinek ez természetes dolog, mert mondjuk ilyenekre tud csak recskázni, de ez nem több puszta állatkínzásnál. Ugyanolyan elfajzott degenerált beteges hajlamokat elégít ki, mint pl. a bika viadal, vagy anno a "szent" inkvizíció.

Senki nem vagyok ahhoz, hogy ilyen globálisan ítélkezzek, mert én is ember vagyok, csak azt kívánom, hogy minden olyan ember, aki az okozott szenvedés öröméért, vagy a vérengzés látványáért kínoz állatokat, részesüljön ugyanolyan bánásmódban!!!

2011. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amúgy a linkelt videókról süt a vérprofi akvarista szemlélet, valóban tök természetes dolgokat csinálnak, csak így tovább, igazán követendő.

Műnövény, festett aljzat, műanyag búvár... hajrá.

2011. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, tökéletesen leírható emberünk személyisége a videó láttán. A halakhoz és a természethez semmit nem ért, nem azért kell neki, nem is érdekli. Tipikus kicsi a péniszem, a suliban csúfoltak, nincsenek barátaim, megmutatom én a bettának, hogy ki a kemény.
2011. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!