Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A youtubera mivel csinálják a...

A youtubera mivel csinálják a videókat? Pl. Olyanok ami képek vannak és alatta zene, vagy több video összevágva és alatta zene. Ilyeneket milyen progival csinálják?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 16:32
 1/6 anonim válasza:
Általában Windows Movie Maker-rel, ez egy alap progi, a te gépeden is rajta van. De vannak akik már azért profibbak és Sony Vegas-t használnak, vagy hasonlókat.
2009. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Windows Movie Maker az nagyon gagyi ehhez, nekem még normális minőségben nem sikerült videót csinálni vele úgy, hogy az jutubra is jó legyen. Ajánlom a CyberLink Power Director-t, ebben videókészítésnél van kifejezetten youtube kategória. A program elfogadható minőségben konvertál, a kezelése pedig nem bonyolultabb, mint a Movie Maker-nek.
2009. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a movie makerrel már próbálkoztam, de nem azt kaptam amit szerettem volna, majd kipróbálom a többit.
2009. márc. 16. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Proshow Goldot használtam hozzá, elég jó kis program.
2009. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Techsmith Camtasia Studiot használd van rajta direkt youtubera való konvertálás
2009. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Nos mivel én vagyok a Microsoft Windows Magyarország igazgatója természetesen hogy a Movie Makert ajánlom. Bár aki azt írta hogy neki nem ment vele bizonyára azért mert nem tudja használni! Sok sikert! De ha kérdés vagy valami van írjatok és én elküldöm Bill Gatesnek és megírom a válaszát! E-mail: krisikeczicza@gmail.com
2010. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!