Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek van a Balatonba...

Szerintetek van a Balatonba cápa (lent link[elgondolkodtató])?

Figyelt kérdés

[link]



Szerintem nincs :D de akkor is olvassátok el !


2011. jún. 21. 13:37
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Én meg édesvizi mangalicát fogtam a dunából tegnap xD
2011. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, én tegnap olvastam, szombaton megyünk Balatonra(3nap múlva), és alaposan levert a víz:D Először tökre bevettem, kb. holtra váltan kezdem el olvasni anyukámnak a cikket, mondtam neki, na basszus, nem fogok vízbe menni, de aztán persze rájöttünk, hogy kamu, a videó után:D
2011. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ebből a sok cápás-balatonos kérdésből is látni milyen hülye,és pletykás a magyar! Meglát egy főcímet,és anélkül,hogy végigolvasná a leírtakat,vagy ha már olvasni lusta megnézné a cikkhez tartozó videót,elhisz mindent,éééés,még terjeszti is! Istenem mi lesz ezzel a néppel?!
2011. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

utolsó..^^

mááásoltaaaaad bleeeeee..:PXD

2011. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Salx Narval ***** válasza:
Hogy-hogy mi lesz ezzel a néppel? Szerintem leleményes nép a magyar, idén nyáron a halászlé mellé, felkerül az étlapra a Badacsonyi cápauszonyleves, mint Hungarikum.:D
2011. jún. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ha jobban megnézi az ember rájön,hogy kamu,de ez szerintem már nem valami jó poén!Simán el lehet hinni első látásra és bepánikolnak tőle az emberek!Ennél jobb reklámtémát is találhatnának!
2011. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Hisztériakeltés az egész.
2011. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

Kedves Emberek!

Nagyon jó reklám ez az országnak. Valaki olyan találja ki ezeket, aki utálja a Balatont, és a Velencei-tóban fürdik.. Ha holnap azt mondom, hogy a Velencei-tóban megtalálták a Lochnesi- szörnyet akkor elhiszitek??

Idegbeteg az ember!!

Nagyon köszönjük neki a reklámot, és aki elhiszi az meg is érdemli, hogy megegye egy cápa!:D

Hajrá a rimánkodásban!

Remélem még 500-szor tudok válaszolni ilyen huLyeségekere!!

2011. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy szar reklám! a kis videó végén kisbetűvel oda van írva hyogy: A kutatók megígérték, hogy minden megtalált kedvezményt elérhetővé fognak tenni mindenki számára a www.kuponhalasz.hu oldalon keresztül.

Lájkold a KuponHalászt aki kifogja a legvadabb kedvezményeket:

2011. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!