Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A garnéláknak mi kell?

A garnéláknak mi kell?

Figyelt kérdés
mekkora akvárium, kell-e fénycső, szűrő, fűtő stb?
2011. jún. 23. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
alufóliát alkalmaztam. A növények alacsony fényigényűek.
2011. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocs halak most nincsenek, míg nem kezdtek el szaporodni addig ivadékok voltak, de mikor megláttam a petéket a nőstényen eltávolítottam őket.
2011. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 D Zsolti válasza:

Medence: Minimum 20 literes

Halnépesség: 30 literre 10-12 garnéla

Dekoráció: Növényekkel dúsan teleültetett akvárium, használjunk a víz színén úszó növényeket, hogy tompítsuk a világítás erősségét. Használjunk sötét színű aljzatot.

Hőmérséklet: 18-28 celziuszfok.

2012. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tekram válasza:
nekem például egy 20x20x30as akváriumban vannak ( 14db ot vettem 6 jónapja ) elsö 2-3 hónapban nem láttam szinte öket , teljesen eltüntek ( naggyon dus a növényzet ) nekem jávaimohátol elkezdve valiznériáig minden van benne . 3-4 hónap után viszont ugy elkezdtek szaporodni hogy msotmár körülbelül 100 garnélám biztos van. amugy meg használlok fütést fix 24 fokon tartom a vizet és egy külsö akasztós szüröt használlok , ami nagyon fontos ( tudtommal ) semmilyen algagátló szert nem szabad alkalmazni. növény tápsót használlok és gyönyörüen megvannak ( komolyan mint egy nano aqua scaping-es akvárium ) ha hülyeséget mondtam javitsatok ki.
2014. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!