Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ilyen a víz? (lent kép)

Miért ilyen a víz? (lent kép)

Figyelt kérdés

Meg csináltam az akváriumot de ilyen lett a víz:


[link]


Miért? és egy ideig ment a szűrő de le kapcsoltam éjjelre nem változott a víz állapota aquael fan1 szűrő!Most mit csináljak ?


2011. jún. 24. 10:12
1 2 3 4
 11/31 foxicom ***** válasza:
Ha nem mosod ki a homokot feleslegesen dolgozol....
2011. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
és hogyan mossam átt ? Fogjam kis adagokba és ... ?
2011. jún. 24. 10:41
 13/31 foxicom ***** válasza:

Ahogy Murr leírta!

Igen!

2011. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Jólvan ! végülis a víz minden kép le lett volna engedve mert egy haverom ad növényeket és azokat csak úgy lehet el bele tenni ha nincs víz!
2011. jún. 24. 10:44
 15/31 A kérdező kommentje:
de még mindig nem értem, hogyan tudom ki mosni! fogom a markomba és úgy vagy nemtudom :D
2011. jún. 24. 10:50
 16/31 foxicom ***** válasza:

1.A növényeket bárhogy el lehet ültetni!

2.Nem! például egy kis tálban

2011. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
En nm hogy kimostam,ki is foztem a kavicsokat.a homokot mar nm
2011. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Es ha szabad kerdeznem hany literes az aksid?
2011. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Most ki még a kavicsot. Szegény :)


Hát úgy lehet mosni, hogy fogsz 3 marékkal, azt vödörbe rakod és vizet öntesz rá és kevergeted kézzel. Majd leöntöd róla a koszos vizet. Megint öntesz rá vizet, megkevered kézzel, megint leöntöd a koszos vizet. Ezt addig ismétled, míg nagyjából átlátszó víz nem jön le róla. A bazaltot igazán nehéz kimosni, meg a homokot se könnyű, ezt mi is tapasztaltuk.


Aztán mikor visszaraktad a kavicsot,

keress egy ásványvizes flakont, és abba rakj vizet. Annak kisebb a szája, és tán úgy könnyebb lesz, ha abból öntöd az akváriumba, de úgy öntsd, hogy a vízsugár alá tedd a kezed, hogy ne zúduljon bele a kavicsba, hanem inkább az akvárium üvegoldalához nyomasd a vizet, csak szépen lassan. Így nem fogja felkeverni és már első feltöltésnél is tiszta lesz a vized.

2011. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Hmm érdekes...nem tudom miért ilyen használtok algagátlót meg metilin kék cseppeket? mert ha nem lehet h az segitene de nem tudom...
2011. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!