Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett takarítás után?

Milyen lett takarítás után?

Figyelt kérdés

Páran biztosan fognak emlékezni akkváriumomra. 150l-es és így nézett ki 2 éves vízzel:


[link]


És ilyen lett friss vízzel:


[link]


[link]


Várom a válaszokat


2011. jún. 24. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű lett takarítás után, az állataid is jobban érzik magukat így benne biztosan! :-)
2011. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokkal szebb lett.Mintha nem is ugyan az lenne.
2011. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

én kérdezni szeretnék tőled.

ez így komolyan 2 ÉVES víz volt?

az nem rossza halaknak?

2011. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komolyan 2 éves volt. Azért cseréltem le, mert itt mondták, hogy rossz a halaknak. Nekem mégis túélte mindenki 1 kivételével aki 6+ éves volt már. De azért kicseréltem:-)
2011. jún. 24. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem kellett volna így nekiesni, senki nem mondta, hogy szedd szét, csak hogy cserélj néha vizet. Szép volt úgy benőve, mint egy dzsungel, persze így is jó.

Viszont ahogy mondtam, ebbe a hirtelen változásba belepusztulhatnak a halak, ez nagyon nem tesz jót nekik. A víz felét legalább meg kellett volna tartani, meg persze a szűrőszivacsot sem szabad kimosni. Hát, minden esetre örülök, hogy hatott rád a jó szó, csak lehetnél kicsit figyelmesebb.

2011. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szép lett. Sokkal világosabbnak látom, de kevesebb növénnyel. Szerintem kéne még bele növényt rakni, nehogy a hirtelen váltás miatt zöld algásodni kezdjen :/
2011. jún. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát igen, elég lett volna a részleges vízcsere és egy talajtakarítás.A növényeket nem kellett volna bántani. Az első képen sokkal jobb az összhatás a sok növénynek és bontóbacinak,köszönhetően a halak is túlélték a vízcserék hiányát, bár gondolom az elpárolgott vízmennyiség pótlása is némiképp közrejátszott a dologban.Nagy baj nincs, ezek a növények gyorsan benövik újra.Ezután egy-két hetente cserélj 20-30% vizet.SN.
2011. jún. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gfero ***** válasza:
nekem tetszik .egy idő múlva megint be fog sűrűsödni és ugyan olyan lesz persze élhető vízzel a halak részére vagyis tiszta élhető vízzel .én helyetted nem hagynám ki a részleges vízcseréket persze teljesen 2-3 évente elég.de máskor amikor teljesen kitakarítod mentsél meg a régi vízből így sokkal hamarabb beáll az egyensúly az akváriumba.
2011. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!