Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a bettámnak?

Mi baja lehet a bettámnak?

Figyelt kérdés
van egy piros sziámi harcoshalam.ma amikor etettem fagy.vörös sz.lárvával pár órával később egy kicsit meg volt duzzadva a hasa és nem tud leúszni(majdnem a hátára fordul)lécci segítsetek!
2011. jún. 26. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem etettem túl(mindig így szoktam etetni a többi bettával és más halakkal együtt!)v.mi betegség lenne?
2011. jún. 26. 16:14
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

a leírtak alapján sztem az úszóhólyagjával lehet baj, ellenőrizd, hogy megfelelő-e a vízhőmérséklet, vagy esetleg hólyaggyulladása lehet :(

2011. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bettát tilos szúnyoglárvával etetni, mert bélelzáródást okozhat. Itt is erről lehet szó. Koplalnia kellene egy hétig, mert könnyen bélgyulladást kaphat.
2011. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gfero ***** válasza:
gyógyszer ebben az esetben nem segít .ne etesd 1 hétig
2011. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de ez már a harmadik bettám és mindet sz.lárvával etetem a többinek nincsen semmi baja.nem tudom úgy csinálni h ne egyen mert többi halnak ennie kell és biztos ő is enni fog belőle.és ahogy elnéztem már nem is duzzadt és rendesen úszik szal...lehet h túl sokat evett..
2011. jún. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!