Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet kapni szőlőgyökeret?

Hol lehet kapni szőlőgyökeret?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt csak találsz valamit:)

2011. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a földben:D
2011. jún. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Az a gond, hogy amit jó borsos áron árulnak,gyökér gyanánt, az is mind vastagabb tőke és nem gyökér.Gyökérhez szerintem nagyon nehéz hozzájutni, hiszen ritkán kell kivágni egy egész szőlőtőkét.Kérdezd meg itt az oldalon a " kert" témakörnél, hátha tud valaki adni.Nagyobb szőlőskertekben bizonyára akad azért, vagy ha nem, egy szép tőkéhez biztosan hozzájutsz ingyen is.Érdemes az ismerősöket is megkérdezni, hátha akad egy gazdálkodó, kertészkedő, emberke.Én is egy ismerősöm, ismerősének, az ismerősétől kaptam.:D Kocsma, két fröccs és minden van.:D
2011. jún. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olyan kéne, hogy göcsörtös, hullámos vékony szálú gyökerek nőjenek ki egy vastagabb törzsből.


Ez lenne egy nagy folyóparti fának a kicsinyített mása.

És mindezt 20 literes akváriumba, tehát elég miniben.


Azt hiszem esélyem nincs, hogy ilyen gyökeret találjak :/

2011. jún. 28. 03:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Red moor-ban vannak ilyenek. Ilyen kicsi nem is olyan drága.
2011. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hétvégén megyek vidékre, keresek neked ilyesmit. Biztosra nem tudom ígérni, régen jártam otthon, nem tudom, hogy áll a telek, de lesz még szerintem. Szólok majd.

2011. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Ha előbb nem tudsz szerezni semmit, akkor karácsonykor vegyetek egy kisebb gyökeres fenyőt, így az ünnepek után, megvan a gyökered.Olcsóbb csemetefát is vásárolhatsz kertészetekben, ha szerencséd van, talán még kidobott is akad ilyen helyeken.
2011. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 28. 23:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!