Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nah ez oszt sok hal egy...

Nah ez oszt sok hal egy akvariumba, nem? (lent link)

2011. jún. 30. 16:14
 1/9 anonim válasza:
62%
Hát igen ez elég sok, de ha ez egy kisállat-kereskedésben van akkor ott normális, hiszen nincsenek ott sokáig.
2011. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Soknak tűnik, bár pont nem derül ki, mekkora az akvárium. Lehet, jobb oldalra még van vagy 3 méter hosszú, és csak kajázni gyűltek össze :)
2011. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gfero ***** válasza:
75%
nagyon szép akvárium.ez szerintem egy pár ezer literes akvárium csak a képen nem látszik a mélysége se meg az akvárium hossza se
2011. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gfero ***** válasza:
bár jobban megnézve mégse tűnik nagynak ez az akvárium és nagyon sokan vannak.az a baj hogy nem lehet tudni az akvárium méretét
2011. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, gyerekkoromban volt egy 50l-es akváriumom, de sztm ez túl zsúfolt, nemcsak a halak tekintetében, hanem a növények miatt is...
2011. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
Ez azért sok, még akkor is, ha jól szűrt a víz. Még egyenlőre nincs nagy baj, mert nem fejlődtek ki teljesen, de nemsokára párba állnak és kinyírják egymást.Csak remélni merem, hogy ez egy akvarisztikai bolt akváriuma és napról napra fogy a létszám.
2011. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy rendes otthoni akvárium.

Maximum nevelő lehet, de akkor is valami botrány.

De írta valaki hogy növényfronton is zsúfolt. Úgy hogy lehet zsúfolt egy akvárium???

2011. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez nem egy kereskedésnek az akváriuma.Akkor nem lenne benn ennyi növény.(Legalább is ahova én járok ott nem sok van, vagy ha van akkor az is műanyag kosárban).De szerintem biztos ette az emberke, mert elég sűrűn felmentek a víztetejére.
2011. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez házi akvárium. boltiban nem ültetik el a növényeket. és az is biztos hogy nincs 1000literes. kifogják nyírni egymást
2011. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!