Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meghibásodhat így az automata...

Meghibásodhat így az automata fűtőm?

Figyelt kérdés

Resun 75 W-os fűtőm van, és csak angol használati utasítást kaptam hozzá. Abban azt írja, hogy kétféle képen lehet elhelyezni a fűtőt: Függőlegesen (vertical) és félig döntve (semi-horizontal).

Nah most a kábel hossza miatt csak vízszintesen tudom elhelyezni. Lehet ettől valami baja?


Esetleg ha átrendezem az egészet akkor talán beférne máshogy is, viszont akkor nem lenne az áramlásban. Úgy lehet, hogy jobb lenne?


2011. júl. 4. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, rakd vízszintesen.
2011. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gfero ***** válasza:
ha a víz alatt van teheted ahogy akarod nem hibásodhat meg.de azért jó az áramlással szemben mert így az akváriumban mindenhol egy hőfok van nem alakulnak ki gócpontok
2011. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából barkácsoltam a belső szűrőre egy esőztetőt, és a fölé helyeztem. (Az áramlás is felfele irányul.) Gondolom a felső vízréteg így melegebb lesz 1 kicsit áramlás ide vagy oda, de most jónak tűnik a dolog.
2011. júl. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!