Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Torakátumot hol vehetnék?...

Torakátumot hol vehetnék? (tarka páncélos harcsa) (link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


itt megnéztem nálunk nincs, megnéztem az árkádban, nincs. valaki nem látott valahol, vagy nincs tippje hol vehetnék? (budapest)

Egyébként volt 2, csak az egyik közel 15 év után elpusztult, szeretnék venni egy másikat a párjának.


2011. júl. 5. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, nézd végig a budapesti állatkereskedéseket... vagy esetleg tenyésztőtől is beszerezheted közvetlenül
2011. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha majd látok valahol biztos megnézem, hogy árulnak-e. találtam a neten egy helyet, ahol árulnak webáruházban halakat(azt nem tudom, hogy ezt is-e) végig se néztem, 2000ft a postaköltség a kíméletes szállítás miatt ugye.. tenyésztőt nem tudsz esetleg ajánlani?
2011. júl. 5. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Élő állatot nem szállít a magyar posta, ezért el kell érte menned.
2011. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Lehet, hogy rosszul értelmeztem?

2011. júl. 5. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:

rosszul tudod. lehet élő állatot szállítani. hiszen egy csiga is élő állat és azt is szokták. halaknál ez

veszélyesebb persze. viszont ha futárszolgálat viszi ki az már mindenképpen biztonságosabb,hiszen gyorsabb

2011. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szijaaa én imádom ezeket a harcsákat.nálunk lehet pesten kapni a 18keri Béketéri állatkereskedésbe 280Ft-ért vannak a picik a nagyok 570
2011. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!! :) Ha ott vagyok a béke téren, ott könnyen megtalálom az állatkereskedést? Nem vagyok ismerős arra felé.
2011. júl. 13. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
igen. viszonylag a máramorsziget utca sárkán van.mellete egy papiriroszeres bolt van
2011. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, megtalálom, ahogy nézem, a vili pont ott tesz le.
2011. júl. 14. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!