Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kristályvíz tablettával...

Kristályvíz tablettával kapcsolatban lenne pár kérdésem. (? )

Figyelt kérdés
A dobozra az van írva, hogy beállt aksikba heti 1tbl 25 literenként. A baktériumkultúra megmarad, ha hetente nem adok tablettát a vízbe. Természetesen először adagolok tablettát.
2011. júl. 7. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon sz@r nem ér semmit én is kipróbáltam de kidoptam a francba.hagyd az időre a backtériumt kultúra kialakulását mert ez többet árt mint használ nekem is csak elrohasztotta az egészségen növényeket.tudom h csak jót akartál a halacskáidnak
2011. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:

Az nem igaz, hogy semmire sem jó, legfeljebb nem jó mindenre amire használni szokták. A baktériumkészítmények arra valók, hogy az új akváriumban segítsük a bacik elszaporodását. A lebontó bacik nagyon lassan szaporodnak más baktériumokhoz képest, ezért egyáltalán nem mindegy, mennyi van alapból az akváriumban.

Már működő akváriumba felesleges adagolni, legfeljebb egy drasztikus szűrőtisztítás vagy gyógykezelés után van értelme.

2011. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!