Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi az hogy külső szűrő?

Mi az hogy külső szűrő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan mint a belső csak kívül van
2011. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első:)


Egy szívó, és egy nyomó cső van csak az akváriumban, és ki van vezetve a víz egy külső egységbe. Így nagyságrendekkel nagyobb szűrőfelületen tisztul a víz, sokkal több lebontó baktériumnak adva helyet. A külső tartályban van egy szivattyú, és különféle szűrő anyagok.

2011. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan mint a belső szűrő, csak ez kívül van, és nagyobb.

Kilóg belőle 2 cső, ezen folyik be és ki a víz. Van egy nagy üres tartálya, amibe lehet pakolni szűrőanyagokat:

Siporax, lávakő, perlonvatta. Ezeken átszűrve elég tiszta lesz a víz. Az akváriumban nem foglal helyet, nem rontja a látványt. Teheted az akvárium mögé, alá egy szekrénybe, vagy bárhová. Elég csak 3 havonta takarítani.

2011. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Falun ***** válasza:

ha nagyobb (100liter feletti) aksid van mindenképpen ajánlom!

én is szívtam a fogam amikor kiadtam 30.000 a szűrőre meg kb. még 10.000 a szűrőanyagra, de egy álom!

a karbantartás is egyszerű, nem is kell sokszor!

és tiszta a víz tiszta! :)

2011. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!