Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan jó üveges, aki...

Van olyan jó üveges, aki olcsón csinál akváriumüveget? (természetesen nem 1ft/l)

Figyelt kérdés
ha tudtok lécci irjátok le pl.: cím, weblap stb..
2011. júl. 9. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én amikor akartam csináltatni 112 literest, akkor az itt a környéken végigmentem minden üvegest megkérdeztem, és a legolcsóbb mondta, hogy 10 ezer Ft lenne az üveg, de ők nem ragasztják. És ha nekem kellett volna megragasztani, ragasztó még plusz egy ezres, meg kitudja hogy gányoltam volna össze.


Aztán inkább vettem itt egyet készen, 6700-ért, és ez szép, le vannak csiszolva a szélei, és szép a ragasztása is és stabil jó üvegből van:

[link]


Itt meg van a többi méret:

[link]


Persze ha neked méretre kell, az más, de tuti h többe fog kerülni csináltatva, mint készen :/

2011. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 9. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azért írok, hogy vissza tudjam keresni :D
2011. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!