Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen kertben fellelhető...

Doruss kérdése:

Milyen kertben fellelhető növényeket, ill. zöldségeket adhatok a halaknak? (természetesen forrázva. )

Figyelt kérdés

Van a kertben csalán és sóska. Meg vannak itthon zöldségek - paprika, uborka, retek. Ezek közül melyeket adhatom nekik forrázva, és ezeken kívül még mit?

Egyébként algaevőm van, meg guppik és neonhalak, és hegyes hólyag- és maláj tornyoscsigák.


2011. márc. 26. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Répa, uborka, salátalevél persze főzve.
2011. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én guppiknak csak reszelt csalánt és spenótot szoktam, néha kukoricát, borsót, forrázva, reszelve.

Az algeavőnek pedig mehet minden ami elhangzolt, akár nagy darabban is (például uborka karika, saláta levél, paprika), de rúdmixerrel pépesítve az egészet és zselatinnal összeállítva is jó, úgy a többiek is csipegetik serényen.

2011. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Murr, a csalánt reszelés előtt leforrázzam, vagy nem kell?

2011. márc. 26. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Forrázz mindent. Meg azt nem mondtam, hogy a bio zöldségek lennének a legjobbak, a bolti agyonvegyszerezettek okozhatnak bajt. A saláta raktározza például a legjobban a mérgeket, azzal a legkockázatosabb etetni. De mondjuk bolti kígyóubival, mirelit borsóval és kukoricával rendszeresen etetek, még nem okoztak bajt. A legtöbb dolgot viszont igyekszem kertből beszerezni, sőt, még itt az ablakban is neveltem már salátát a kaktuszok mellett :)
2011. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Amúgy most már van csalán a kertben, azt majd kipróbálom, és nyáron többminden is szokott lenni, akkor majd etetek azokkal.

2011. márc. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!