Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kell táptalaj a növényemnek?

Kell táptalaj a növényemnek?

Figyelt kérdés
2 napja van akváriumom és egy hólyagos vízikelyhet vettem bele. Most csak kavicsban van. Az egyik kérdésnél olvastam, hogy ez a faj kibírja táptalaj nélkül, de nagyon aggódok. Kell neki táptalaj? És ha igen, milyet tudtok javasolni?
2011. júl. 9. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak nem kell, szaporodik úgy is ha csak a vízbe van dobva, meg úgy is ha a gyökere bármilyen kavicsba van ásva.
2011. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vízből szívja fel a tápanyagot? Van elég neki?
2011. júl. 9. 15:54
 3/7 Platypus ***** válasza:
Nem kell neki táptalaj, de meghálálja. Minden vízikehely szereti a gyökértápot.
2011. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez ilyen kilóméter hosszúra megnőtt nálam régen amikor nem is tápoztam semmit. Tekeredett körbe-körbe az akváriumban, hogy leárnyékolta az egész fényt és a végén már ki kellett szedni, hogy a halak is lássanak valamit :)
2011. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 10. 07:50
 6/7 Falun ***** válasza:

nekem a hólyagos a kedvencem!

üdén fejlődik, folymatosan hozza a leveleket, és a hajtásokat is.

Nekem kvarchomokban van, csak egy-két jbl kugelt tápgolyót nyomtam a gyökeréhez.

2011. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretem:) Most van alatta táptalaj, kíváncsi vagyok hogy fog fejlődni
2012. febr. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!