Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki húzzam a fűtőt, ilyen melegbe?

Ki húzzam a fűtőt, ilyen melegbe?

Figyelt kérdés
Van egy 54literes akváriumom,neonhal,guppi,és dánió van benne...olyan hőmérőm van hogy az akvárium oldalária kell ragasztani(kívülről)és 30 fokot mutat,nyilván a szoba hőmérsékletét is méri.A víz csak 22 fokra van állítva.Szükséges menni a fűtőnek ha a szobába több mint 30 fok van?
2011. júl. 10. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
(Én írtam az előbb) Bár nem muszáj hűtened a vizet, mert végülis a FŐTTHAL IS FINOM!!! :)
2011. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...amúgy Pilisen lakok,de nem a hegység hanem 1 pest megyei városban...és nagyon nagyon elviselhetetlen meleg van...árnyékba az udvaron 39-40 fokot mutat a hőmérő....hát főleg még a szobába....kertes-emeletes házba lakunk.....AZ EMELETEN,AZON BELÜL IS AZ ÉN SZOBÁMBAN VAN AZ AKVÁRIUM ÉS OTT MARHÁRA MELEG VAN MERT A CSERÉP ÚGY MELEGÍT MINT ATOM...xD
2011. júl. 10. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!