Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Komolyan van cápa a Balatonban?

Komolyan van cápa a Balatonban?

Figyelt kérdés
biztos h van cápa a balatonban? HA LENNE AKKOR BEMONTÁK VOLNA A HIRADOBAN HA NEM lenne akkor meg nem irnák egy csomoan a komikba h "én is láttam és alig hittem a szememnek" meg " az egyik haverom is ott lakik és ő is látta..." meg ezek... még a fészbookra is feltettem de semmi értelme nem volt...ezért szeretném a véleményeteket kérni!
2011. júl. 11. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tényleg innen akarod megtudni? Ha azt mondom, van, elhiszed? Vagy ha azt: nincs, elhiszed?


Hívj fel valamilyen vízkezelő, vagy egészségügyi, vagy rendvédelmi hatóságot.

2011. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2011. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

ÚRISTEN!!!!

Már ezerszer fel lett téve ez a kérdés!

NINCS CÁPA A BALATONBA!

2011. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Alapvetően, a cápa egy sósvízi állat, úgyhogy elég kicsi az esélye, hogy a Balatonban találsz egyet... vannak ugyan olyan fajok, amik felúsznak folyókba is, de ha ránézel egy térképre, rájössz, hogy a Balatonba felúszni a legközelebbi tengerből elég nagy meló, úgyhogy nyugodt szívvel kijelentem, hogy nincs cápa a Balatonban!
2011. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy sok ésszel rendelkező egyed aki nem olvasta el a teljes cikket.Idézek egy mondatot:A kutatók arra nem találtak még magyarázatot, hogy miért volt a cápa farkán egy hatalmas, 80% kedvezményt nyújtó kupon.

Na meg a videó is egy vicc.Legközelebb olvass,utána kérdezgess.

2011. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1.) A cápa sós vízben él.


2.) Ufókat is sokan "láttak" már, meg a Loch Ness-i szörnyet is.

2011. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
De van, több is!!! Sokszor láttam is. Igaz, vagy műanyag volt, vagy gumi, de van!!!
2011. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

A cápa sósvízi állat! A Balatonban piranhák vannak! Valaki megunta az otthon tartott piranháit, elengedte őket és elszaporodtak.



http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__magyarorszag__1912869-..

Nézd már meg jobban azokat a kommenteket a cápás cikk alatt...

2011. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Hahó! A cápa a Balatonban, ez egy reklám szöveg! Ezek szerint telitalálat! Aki azt írták, mondták, hogy ők is látták, azok vették a lapot, azaz csatlakoztak a vicces ötlethez.
2011. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok van, főleg a strandokon, gyerekek játszanak velük, szinesek és felfújják őket.
2011. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!