Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Komolyan van cápa a Balatonban?

Komolyan van cápa a Balatonban?

Figyelt kérdés
biztos h van cápa a balatonban? HA LENNE AKKOR BEMONTÁK VOLNA A HIRADOBAN HA NEM lenne akkor meg nem irnák egy csomoan a komikba h "én is láttam és alig hittem a szememnek" meg " az egyik haverom is ott lakik és ő is látta..." meg ezek... még a fészbookra is feltettem de semmi értelme nem volt...ezért szeretném a véleményeteket kérni!
2011. júl. 11. 22:25
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Ez most baszottul fájt! Tehát: Nincs cápa a Balatonban! Amit láttál az egy reklám:"Kuponvadász: Fogja ki a LEGVADABB kedvezményeket"... (Palmface)
2011. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek cápák a Balatonban, Godzilla már mindet megette!
2011. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen ez igaz. De a turizmus miatt titokban tartják. Mégis ki menne nyaralni a Balatonra ha ezt bemondanák a hírekbe? Gondolkozz. A bikacápa az egyetlen olyan cápa faj, mely kitűnően alkalmazkodik az édesvízhez. Nekem is volt kis bikacápám Horvátországba vettem, akváriumba tartottam, de még bébi cápa volt és elpusztult. Bárki vehet ilyen cápát külföldön amit egy tóba beleenged és ha nem eszi meg egy tőle nagyobb ragadozó és talál élelmet (kis halakat) akkor életbe marad és elkezd növekedni és növekedni. Egy kifejlett egyed elérheti az 5m-t is, de csak ha bőségesen van táplálva. Az a cápa amelyik keveset eszik az nem nő nagyra.
2011. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én már csak ennyit tudok hozzátenni: Jézus....
2011. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
b3 szájjá má le erről a témáról
2011. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Like, második oldal első.


A KÉRDÉS ÍRÓJA!

Neked elment az eszed... -.-" És egy mellékdolog, amit senki nem vett észre: A képeken kék a víz. A balaton mióta kék? :)

2011. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]

Bizony, hogy van... Egész pontosan Így néz ki!!!

2011. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szóval, ez egy oltári nagy HuLyeség!!

Aki elhiszi, meg is érdemli, hogy elkapja a cápa!

Holnap ha leírom, hogy a Velencei-tóban Óriás emberevő polipot találtak ELHISZED???

EZ OLYAN KAMU, MINT, HOGY ÉN FIÚ VAGYOK!!

HAJRÁ!!

2011. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!