Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Utólag tudok változtatni az...

Utólag tudok változtatni az akváriumomon?

Figyelt kérdés

Egy csöves a tető.

Tudok két csöveset venni?

A növények nem nőnek. Nem folyékony, hanem valami más tápot akarok nekik, amit nem kell naponta bele önteni.

8 fekete neon, és 1 anci van benne.Tudok még sima neon halat és páncélos harcsát venni bele?


2011. júl. 13. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen 70 liter
2011. júl. 13. 13:50
 2/6 anonim ***** válasza:
a folyékonyat sem kell naponta adagolni
2011. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a www.akvariumplus.hu oldalon vetted? szerintem 70 helyett 72literes
2011. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó...jó 72 liter.

De most mit számít az a 2 liter? :)

És nem ott vettem.

2011. júl. 13. 14:40
 5/6 Platypus ***** válasza:

Nem kell, de jó naponta adagolni. Természetesen megteheted, hogy heti szinten adagolod, de akkor nem lesz olyan jó a hatásfoka. Egyes elemek addigra felvehetetlenné válnak, másokat egyes növények mind felvesznek a többiek elől. Használhatsz talajtápokat is, de csak akkor váltja ki a folyékony tápot, ha az összes növényed gyökérről veszi fel a tápanyagot, pl. Cryptocoryne vagy Echinodorus fajok. A hínárok viszont szinte csak levélen keresztül veszik fel a tápanyagot.


Ami a fényt illeti, elvileg létezik 2 csöves tető, de én még olyat soha nem láttam. Általában úgy lehet megoldani, hogy nyitottá alakítod az akváriumot és veszel hozzá egy armatúrát, vagy üveglapot vágatsz tetőnek és akkor bármilyen fénycsöves lámpatestet használhatsz.

2011. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2db ilyet FBS-el beleragasztasz:


[link]

2011. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!