Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hagen Flora Glo, vagy Sera...

Foxicom kérdése:

Hagen Flora Glo, vagy Sera Plant Color?

Figyelt kérdés

Második csőnek mit ajánlotok egy 50literes akviba?

Az első Daylight!


2011. júl. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Majdnem tökmindegy, a Hagent inkább lassabb növésű, terjedelmesebb, bokrosabb növényekhez raknám, és a színét könnyebb ellensúlyozni 1 daylight-tal.

A Sera szerintem kb. ugyanazt tudja, mindkettőt használtam, de egymás után elég sok idővel,nagy különbséget nem tudok mondani. Gyorsabb növésű, magasabb nyúlánkabb növényekhez használnám, de mondom, kicsi a különbség. Annyi, hogy a Sera elég lilás, 1 napfényessel kombinálva is látni egy kicsit, de nem zavaró.

Am. a Hagennak az aqua glo csöve olyan, hogy kifejezetten gyors növésűekhez használandó, de ahhoz legalább 2 semleges kell, hogy elnyomja a színét.

2011. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. júl. 14. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Hagen Flora Glo van. A sera csöveket nem ismerem.

De rakhatsz bele akár Hagen aqua glo-t is, csak hogy még egy közül lehessen választani.


Sztem azt vedd meg, amit kapsz a közeli boltban, lehet hogy tökmindegy.

2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!