Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teknősök mellé lehet valamilye...

Teknősök mellé lehet valamilyen halat tenni?

Figyelt kérdés

2 kis sárgafülű ékszerteknősöm van. Kb 5-6 centi a páncéljuk.

Olyan halat keresek, ami egyben valamennyire takarítaná az akváriumot. (Garnélára is gondoltam). És persze ne egyék meg a tekik:D


2011. júl. 15. 19:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
NINCS!!! olyan hal, amit -ilyen méretben- ne enne meg egy ékszerteknős.
2011. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kzs ***** válasza:

Ami engem illet, én bizos hogy nem tennék teknős mellé halat - max. koi pontyot.

A vizi teknősök aránylag nagyra nőnek, és ragadozók.

2011. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sokan jó válaszokat adtak, csak a kérdező nagyon igényes!! Válasz a kérdésre: NEM
2011. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem azért nem lehet garnélát tenni a tekikhez mert nagyon igényes hanem mert megeszik a teknősök.a teknősöknek garnélák egyaránt igénylik a szűrőt fűtőt és a klórra a csapvízre mind a kettő érzékeny.igen amit hable mondott különféle algaevőket lehet (szűrő).vannak az akvárium oldalára akasztható,tapasztható kis kimászók(szárazföld)a teknősnek így akár tele is töltheted az akváriumot.lehet hogy nem segítettem sokat de egy pár választ cáfoltam
2011. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!