Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megárt a halaimnak a 31 fokos...

Megárt a halaimnak a 31 fokos víz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 20:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Neon és zebradániók
2011. júl. 17. 20:15
 2/10 anonim válasza:

Szia!


Nem vagyok szakértő ebben a témában, viszont annyit tudok (és te is tudsz), hogy minél melegebb a víz, annál kevesebb oxigén oldódik benne! Szerintem azt a ,,buborékolót" vagy mit indítsd be nekik!


Üdv Károly!

2011. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gfero ***** válasza:
hát az nagyon sok.tegyél az akvárium fölé úgy hogy a víz felszínét fújja egy ventilátort és tegyél az akváriumba fagyasztott ásványvizes palackot csak ezt időnként újra kell tenni .
2011. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon igen :/
2011. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Salx Narval ***** válasza:
Persze, hogy sok, de, hogy a fenébe ment fel ennyire? Feltétlenül vidd le, legalább 28 fok alá.Hosszabb távon ez a hőfok már ártalmas.
2011. júl. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jégakkut szoktam az oldalára tenni, de az is csak pár fokkal megy lejjebb...
2011. júl. 18. 08:09
 7/10 anonim válasza:
ha van annyi időd szedd ki az akváriumból a víz egynegyedét és pótold hideg vízzel. nekem így sikerült 4-5 fokot levinnem a víz hőmérsékletét
2011. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gfero ***** válasza:
a palackot ne az oldalára hanem az akváriumba tedd
2011. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
31.C víz??? :O
2012. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nemrég építettem egy akváriumot mindenre gondoltam de arra nem hogy a víz még a szoba hőmérséklténél is melegebb lesz (világítás miatt pl) így nekem a nyári csúcsban 31 fokos, a tetőt lekapom néha és egy bazinagy ventillátorral hűtöm ideiglenesen de ez is max 4 fokot viszi lejebb, ha kikapcsolom 8-10 óra alatt visszamegy 31 fokra, még csak 1 hónapja van meg az akksi, a növények elég lassan nőnek, szerintem amiatt hogy 29 fok alá alig ment még a vízhő, most járok ott hogy halakat tennék bele de fogalmam sincs hogy bírják a 31 fokot, még max 1-2 hét a nyár aztán hűvösebb lesz, jövőre meg tervezek valami k**vajó hűtést. Arra én is nagyon kíváncsi vagyok én is hogy mik a tapasztalatok a halakkal ilyen melegben
2012. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!