Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baj ha legyet adok a halaimnak?

Baj ha legyet adok a halaimnak?

Figyelt kérdés
Guppi,rózsás díszmárna, zebra dánió, páncélos harcsa.
2011. júl. 21. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem baj.De csak akkor add oda nekik ha légycsapóval ölted meg és nem légyirtóval!
2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból igen,hogy a legyen lévő kórokozókkal veszélyezteted a halaidat.De nem is biztos, hogy megeszik,mert én légy lárvát adtam,de csak kíváncsiságból belecsíptek 1-2-t, nem foglalkoztak vele nagyon
2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy tipp:Az elo eleseget jobban szeretik,mint barmit(sajat tapasztalatok)Ezert azt ajanlom,hogy tegyel ki egy nagyobb talba vizet,vagy vodorbe valami rothado novennyel,megvarod mig lesz benne szunyoglarva,,azt majd kiszeded es oda adod nekik elve nezd meg hogy fognak majd orulni,Es a szunnyoggal kapcsolatban,En nem anek nekik sok bacit es korokozot hozdoznak
2011. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a legyeket nem szeretik az én halaim. én is élő szúnyoglárvát adok nekik
2011. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én halaim meg ették.Egyébként újsággal csaptam le.
2011. júl. 21. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne adj legyet a halaidnak...

Egyrészt néhány perce még valószínűleg ürüléken mászkált, másrészt nem értéktelen, mint táplálék.

2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Néhány perccel az előtt rajtam mászkált nem szaron, de korábban biztos azon is.Kösz a választ mindenkinek.
2011. júl. 21. 15:55
 8/9 Platypus ***** válasza:
A légy csak kitin meg zsír. A tápértéke 0 és ha meghagyják a halaid, a darabkái az örökkévalóságig ott fognak úszni az akváriumban. Tapasztalat, apám sokáig nem volt hajlandó teljesíteni a kérésemet, hogy ne adjon ilyen szarokat a halaimnak. Én meg ott szívtam a fogam minden vízcserénél, mert a rohadt légypotroh pont képes tökéletesen és kiszedhetetlenül eltömíteni egy vékonyabb leszívócsövet.
2011. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg ették mindet, nem maradt egy darab se, de legközelebb nem adok nekik.Kösz a választ.
2011. júl. 22. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!