Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudok medúzát venni...

Hol tudok medúzát venni Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 04:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy állandó áramlás kell nekik,meg nagyon érzékenyek.Esetleg van itt olyan aki tart vagy tartott?

Vagy valami oldal ami jól és használhatóan írja le az édesvízi medúza tartását?

2011. júl. 22. 04:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon még fogni is lehet. Édesvízi medúza ugyanis sok él vadon. Tudtommal Veszprém környéki vizekben megtalálható, de egy salgótarjáni bányatóban is láttak már jókora rajt.
2011. júl. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:

Venni szerintem sehol, nem foglalkoznak vele. Hogy aktuálisan hol lehet fogni, arra én is kíváncsi lennék, idén nyáron már sokszor néztem az Omszki és a Luppa tavat, és nyomát se láttam. Azt ugye tudod, hogy csak henger vagy gömb alakú akváriumban lehet értelmesen tartani őket? Így lehet elkerülni az áramlásmentes pontok kialakulását.


[link]

Ez tengeri medúzákról szól, de akad néhány hasznos dolog leírva.

Nézegesd ezeket a lelőhelyeket, hátha:

[link]

2011. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!