Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet látni delfint Magyarorsz...

Lehet látni delfint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Hol? Mennyi a belépő?
2011. júl. 10. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A delfin nem hal, hanem emlős...
2011. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem hal, de akváriumba kell tartani, igaz ORIÁSAKVÁRIUMBA. Mivel akvarisztikáról is szól a topik nem csak halakról. Nem tehetek róla, hogy nem csináltak külön vízben élő emlősöknek is topikot. ;-)
2011. júl. 10. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól van, bocsánat így már értem. Csak tudod rengetegen nem tudják ezt, sőt! általában még ők állnak feljebb.

Amúgy tudomásom szerint nincs.

2011. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyíregyházi állatkertben van.
2011. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy beszélsz, mint Anyukám. :-))))


Remélem másvalaki tudja, mert nagyon kíváncsi vagyok rájuk. De ha véletlenül Görögországba is van olyan hely ahol látni őket. Jó lenne ha Nireasban vagy Olimpic Beachben lehetne látni.

2011. júl. 10. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, elég érdekes lenne, ha Nyíregyházán lenne delfin :))) Azt hiszem, mindenki oda járna. nagyon sokszor megyek oda, hidd el, kedves kérdező, hogy nincs Magyarországon.


Nyáron voltam (tavaly) Olaszországban, ott biztosan van Riminiben. Szabadon pedig már sokszor láttak Horvátországban, az Adrián.

2011. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!