Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit adjak enni a néhány napja...

Mit adjak enni a néhány napja kikelt kék gurámi ivadékoknak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 10:56
 1/4 kzs ***** válasza:
100%

Még nem adtál nekik?

Ajaj... remélem még nem késő...

Szóval, keltetni kell nekik Sórákot (Artemiát).

Kiegészítésnek ajánlanám nekik a SERA és a TETRA poreleségeit is.


FONTOS: arra nagyon vigyázz, hogy csak nagyon rövid ideig legyen az akváriumuk tetőüveg nélkül (éppen csak annyira, amíg beszórod nekik az eleséget). Különben megfáznak.

Remélem, van melegítőd.


A másik: az ivadékok egy része kiemelkedően gyorsan fog nőni. Olyannyira, hogy át kell halászni őket egy másik akváriumba. Ha nem teszed, meg fogják enni egymást.

2009. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közi a választ! Egyébként kaptak már enni csak pontosan nem tudom mit adjak, mert annyira picik!
2009. ápr. 5. 12:26
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha megmaradnak mennyi idő még mire akkorára megnőnek, hogy növendék halaknak való táppal lehet etetni őket?
2009. ápr. 5. 12:33
 4/4 anonim válasza:
bocsánat hogy ide írok de most szeretném pároztatni gurámiaimat de sehogy sem sikerül ,neked hogy sikerült mégis? Én 1 55litresbe tettem őket (30 fok van) és teli van nővényekkel ,mit tehetek még?
2011. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!