Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 napos guppi ivadékoknak...

1 napos guppi ivadékoknak kell levegőztető?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell.
2011. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsoka79 ***** válasza:
81%
Ha van rá lehetőséged akkor tegyél be nekik. Én egy 5L-es akváriumban tartottam. Semmi technikát nem tettem bele, mert nem volt rá keret. A vizet naponta cseréltem a társas akváriumból, ha tudod akkor legalább kétszer mert a kaja maradék be rohad. Tehát ha a víz minőségre figyelsz akkor nem lesz baj. Nekem van elég búvóhely és én vissza tettem őket kicsivel több mint 2hét után, igaz pár darab el tünt. :( A kaját naponta 3*4-szer, táp vagy össze vágott tubifex. Ha van még kérdésed kérdezz. Sok szerencsét.
2011. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%
Nem szükséges. Én oxigén cseppeket használtam.
2011. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát elvileg kéne és szerintem vegyél is, de levegő nélkül is kibírják, de az a biztos ha veszel és akkor nem szenvednek.
2011. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...van levegőztetőm csak megkérdeztem hogy be rakjam-e az akváriumba vagy ne!! :))
2011. okt. 5. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van, akkor miért ne raknád be? Igazából a vízmozgató funkciója is fontos, az oxigénbeoldás miatt, de ami lényeges lenne, hogy szűrjön. Legegyszerűbben úgy oldhatod ezt meg, ha egy szivacsot húzol rá. Akvarisztikai boltban is csak pár száz forint, de használhatsz mosogatószivacsot is, persze nem használtat és nem vegyszerrel kezeltet.
2011. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem beszívta a szűrő...
2013. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!