Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hegyes hólyagcsiga - kinek...

Hegyes hólyagcsiga - kinek milyen tapasztalata van? Eszi a növényeket? Kijönnek az akváriumból?

Figyelt kérdés
Nincs tető és eléggé félek, valamelyik vízicsiga fajról olvastam, hogy képes kijönni.
2011. júl. 28. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoltak kimászni az akváriumból(legalábbis nálam nem). A vizet szereti, épphogy csak levegőért jön fel, nem valószínű, hogy ki akar mászni a szőnyegedre! Egyébként ez a csiga hasznos, mert rengeteg algát eszik, de nem eszi meg a növényeket! :) Bővebben itt olvashatsz róla: [link]
2011. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A honlap azt írja, hogy megeszi a növényeket, de igazából nem! :)
2011. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 28. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem eszi a növényeket.


Az elrodthadt növényi részeket eszi meg, és a zöld algákat nyalogatja az üveg faláról, és nem bánt senkit mert picike aranyos, és nem is mászik ki. Nekem nyitott akváriumok vannak csak, sose mászott ki egy sem.


Almacsiga volt hogy kimászott.

2011. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 29. 09:03
 6/6 anonim ***** válasza:
áhh nekem egyszer kimászott a vízből (2 centire a tetőtől van töltve, vagyis nem teljesen) de még pici volt 6 mm-es. csak levegőért jött ki vagy szétnézni azt nemtom. de visszamászott. nyugi, nem mászik ki.
2012. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!