Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » MI baja a teknősömnek? Nem...

MI baja a teknősömnek? Nem mozgatja a lábait!

Figyelt kérdés
mindent megkapnak kajába,haltól kezdve a rákig,a páncélja nem puha,de olyan mintha a lábai el lennének sorvadva,nem is mozog..nagyon el vagyok keseredve.mi lehet a baja?
2009. ápr. 7. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
sebtiben vidd orvoshoz
2009. ápr. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is azonnal orvos!!
2009. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szárazföldi tekim van de dettó. Egésznap csak fekszik, nem tud lábrallni, naon gyenge. Úgy tudom, hogy ez hüllő bénulás. A rossz minőségű kaján kívűl okozhatja még emésztési zavar( nem szívódnak fel a tápanyagok úgy ahogy kellene).Főleg télen alakul ki ez a nyavalya, ekkor átálnak a tekik egy gazdaságosabb üzemmódra. Az optimális, mikor téli álmot alszik. Orvoshoz Pestre célszerű vinni, én vidéki vagyok, 3doki látta az állatot, mind azt mondta, hogy irány pest, itt nem értenek annyira hozzá, hogy kezelni tudják:( Mi pipettával etetjük, itatjuk, napi 3szor kamillafürdő és lámpázzuk sokat, kb. ennyit tudsz Te is tenni :(
2009. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
furcsán is veszi a levegőt,meg szerintem prüszköl,meg gyenge úgyhogy tuti megfázás vagy tüdögyulladás lehet.pestre sajna most nem tudok felszaladni:Smegkérdezem az állatkereskedésben mit tehetek..
2009. ápr. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!