Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halasok, mit szóltok ezekhez?...

Halasok, mit szóltok ezekhez? Csemegét hoztam nektek?

Figyelt kérdés

[link]


Igen némelyik elég gáz, de gondoltam, ti majd kielemzitek ;D


2011. aug. 4. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Eszméletlen! Király!
2011. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
VÁÁ!!! Ez egy mosdókagyló??? Iszonyú kirány!!!
2011. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg komolyak,jól néznek ki meg minden!Csak 1 gond van vele: 99%-a,az akváriumok méretéből kiindulva állatkínzás! :/ -->ROHADT KÍNAIAK,HOGY MIT KI NEM TALÁLNAK,MÉG AZ ANYUKAT IS ELADNÁK...!!! :/ :@
2011. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok halas, de ezek akkor is tökjók!

Utolsó, ha már állatkínzásnál tartunk... én most voltam a Tropicáriumban, és szerintem a cápáknak túl kicsi az a tér, ahol vannak. De lehet, hogy csak én látom így, és egyébként szabványos akvárium.

2011. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csemegét látok, hanem durva állatkínzást. Az itt látottak közül csakis a telefonfülke elégíti ki a halak igényeit, a többi undorító giccses gyalázat. Akik ilyeneket találnak ki, előbb megismerhetnék a halakat, aztán utána lehetnének ennyire nagyon kreatívak.
2011. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Á de szerintem ezekbe nem élnek tényleg halak, ez szerintem csak olyan kreatívkodás
2011. aug. 4. 16:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Fogadunk?

némelyik értelmetlen ember képes ilyenbe tartani halat...fúúú és mennyi állatkínzó van Magyarországon akkor bele se merek gondolni hogy világ szerte mennyi lehet!!! :/

2011. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De szerintem az asztalosok is jók, mert azok elég negyok, és nem kerekek, de mjuk a többi tényleg gáz, akkor úgy mondom: reméljük, h nem laknak bennük igaziból halak.
2011. aug. 4. 17:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Az asztal... Hát, képre talán azt mondom, szép, oké. De ha belegondolsz, asztalnak nem használhatod, mert beleőrülnek a halak, ha felettük motoszkász, az folyamatos stressz nekik. Aztán növényt nem ültethetsz bele, általában 10!! watt világítással adják őket :D Szerelhetsz rá világítást, így azonnal kapsz egy akváriumot, ami a földön van. Hason fekve nézegetheted. Agyatlanság az egész.
2011. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Haha ez igaz, erre nem gondoltam :D De ha vki szeret földön fekve akváriumot nézegetni, annak pont jó :D
2011. aug. 4. 20:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!