Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki elmagyarázná hogy a...

Valaki elmagyarázná hogy a külső szűrőt hogyan kell beindítani?

Figyelt kérdés
Már régóta keresgetem, de nem láttam még élőben és örülnék ha valaki elmagyarázná, hogy hova kell milyen szűrőanyag hova milyen csövek... stb. Kép, link is jó. Köszi:)
2011. aug. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
gomb, kapcsoló
2011. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dioxyde ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=9WXQGZ6Awi0&NR=1

[link]


Általában fel vannak már töltve szűrőanyaggal,nekem is ilyen JBL van abba szivacs meg kerámia volt.Ha meg veszel egyet akkor leírás úgyis van hozzá mit hova kell tenni.

2011. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=IgI5vXicWdc


A légtelenítésre kell figyelni. Néha kicsit meg kell billegtetni a szűrőt, mert ha bennreked némi levegő, az hangos benne.

2011. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2 csövet belógatom akviba aztán van a szűrő közepén nekem egy letekerhető kupak, oda egy tölcsérrel beletöltök vizet, hogy legyen tele vízzel, rárakom a kupakot, majd bekapcsolom.


Ha nem jó és kraccsog, akkor kiveszem azt a csövet amelyiken fújja a vizet és belógatom egy vödörbe (a vödör lejjebb van oda átfolyik a víz így), akkor már beindul mert a cső is megtellik vízzel. Ha így megy, akkor visszarakom akviba mindkét csövet.


Persze azt is lehet hogy megszívod az egyik csövet és akkor tutira tele lesz vízzel és beindul, csak én utálom szívkodni, mert nem szeretem lenyelni az akvárium vizet.


A lényeg, hogy tele kell lenni vízzel a szűrőnek is, meg a két csőnek is és akkor menni fog.

2011. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!