Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan, mivel kell az élő...

Hogyan, mivel kell az élő szúnyog lárvákat begyűjteni? Hányszor kell megmosni-milyen módon? Hogyan kell a halaknak adni? Hogyan kell tárolni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig hálóval merítek egy adagot a vizeshordóból. Csapvízzel elöblítem még a hálóban őket. Mindig frissen fogom őket, nem tárolom, elvannak azok maguktól a kert végében lévő hordóban.
2011. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg veszem a díszhal boltban, 100 Ft egy adag, annyi pénzem még van és az 2 hétig elvan a hűtőben, néha cserélem rajta a vizet. Nekem nincs kertem, de ha lenne állítólag csak ki kell rakni egy tál vizet, és lesz benne szunyoglárva, de nálunk szúnyog sincs egy darab se sehol úgyhogy ez itt nem működik :) A halaknak csipesszel szoktam adni.
2011. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, így van.

Eddig nálunk se volt sok szúnyog, most kezdenek csak el igazán lenni. A levegőben, meg a vízben is a lárvájuk. Van egy kevés vörös is és rengeteg fekete lárva.

2011. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!