Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fial a plattim?! (Kérdésed...

Fial a plattim?! (Kérdésed túl rövid

Figyelt kérdés

Nagy a hasa, és hátul a farka alatt , ilyen narancssárgás , rózsaszines folt van, és egy helyben úszik, mintha erőlködne. (Úgy hallottam hogy ha fekete folt van neki ott , akkor fial. De ez a hal teljesen narancssárga szinű..

Most akkor fialni akar a platti?


2011. aug. 10. 22:38
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Hát, nem akarlak elkeserít, de inkább döglődik.Ha egy helyben úszik ( szitál ) nagy a hasa és nincs terhességi foltja akkor nagy az esély rá, hogy hasvízkóros.Nem állnak szét a pikkelyei, esetleg nem dülledtebb a szeme? Remélem nem erről van szó, de figyeld meg alaposan, mert nekem gyanús ez a viselkedés.
2011. aug. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges. Úszkál meg minden. Csak van amikor egyhelyben úszik .Hasas lehet szerintem
2011. aug. 11. 12:49
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
A kérdésben azt írtad, hogy egy helyben erőlködve úszik, nagy a hasa és nincs terhességi foltja.:D Akkor most egészséges, úszkál, vagy mi van? :D Megnézted jól? Remélem, hogy igazad van és tényleg elleni fog, csak még nem fejlődtek ki a kishalak, azért nem sötétedett be a hasa.Előfordulhat, hogy nem fekete teljesen a terhességi folt, de valamennyire be kell hogy sötétedjen.
2011. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


ugyan igy néz ki, csak a hasa nagyobb

2011. aug. 11. 16:30
 5/6 A kérdező kommentje:
meg ellett 38 db kis halat.
2011. aug. 11. 19:46
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Akkor minden rendben.Gratulálok a kishalakhoz.
2011. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!