Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek jó? (kérdésed túl...

Szerintetek jó? (kérdésed túl rövid a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Vettem egy 25w-s vízmelegítőt egy 30 literes aksiba, csak egy guppi van benne, alakulóba van egy 70 literes aksi!:)
2011. nov. 7. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem felesleges volt. A guppinak jó a szobahőmérséklet, 20 fokig semmi baja. 70 literbe meg már kevés lesz a fűtő.
2011. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha melegít, akkor jó. Általában van egy kis visszajelző fény.

Ha nem melegít, akkor kontakt hibás lehet- akkor nem jó.


:)

2011. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szűrő maga jó... csak h jó ez így? de hideg a víz. avgyis nekem hideg... inkább a vízmelegítő... így is meghalt már pár guppim és csak 1 maradt meg..:S
2011. nov. 7. 21:13
 4/6 A kérdező kommentje:
70 literhez meg másik vízmelegítő lesz:)
2011. nov. 7. 21:13
 5/6 Platypus ***** válasza:
Ha a melegítő termosztátos, és amúgy elég meleg van a szobában és megy a világítás, akkor a 25W is elég lehet a 70 literben. Nálam például simán van 22 fok az akváriumban, fűtés nélkül. Egy 25W-os meg képes megemelni pár fokkal 70 liter hőmérsékletét is. Figyelni kell persze a tényleges értékeket, és ha túl hideg a víz, akkor meg újat venni.
2011. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:):) te aztán tudod a dolgokat..:) láttam már máshol is h tök rendes válaszokat adsz:)
2011. nov. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!